ĮKELTI SKELBIMĄ
Rinka Logo
Pasirink miestą

Kontist 50 eu už registraciją

Kaunas | 2019 10 30 | Pažymėti skelbimą
1,00 € Kontist 50 eu už registraciją-0
Peržiūrėti visas 1 nuotraukas
Visos nuotraukos (1/1)

Kontist 50 eu, laikas uždarbiui - 10 min. (Tačiau uždarbį perveda per 7-14 dienų).

Kontist yra stipriai auganti banko programėlė freelanceriams ir verslo savininkams (panašus kaip revolut, monese ir t.t.). Šiuo metu Kontist siūlo nemokamus 50€ visiems naujiems klientams. Jums net nereikės įnešti savo pinigų.

Viskas ką jums reikia padaryti, norint gauti nemokamus 50€:

1. Nusikopijuokite šią nuorodą į adresų laukelį per kompiuterį arba telefoną: https://kontist.com/r/arminasMBW (būtinai registruokitės per šią nuorodą kitu atveju negausite 50€) ir puslapyje pasirinkite “Open Account.

2. Užsiregistruokite kaip freelanceris (Freiberufler) ir įveskite bet kokią profesiją. Pvz. “IT/Programming.

3. Kad gautumėte bonusą, privalote įvesti vokišką adresą. Tam tiks bet koks vokiškas adresas iš Google arba -http://freepages.rootsweb.com/~harwerth/genealogy/german%20addresses.htm (adreso jie niekad netikrina).

4. Pasitvirtinkite savo tapatybę per trumpą video skambutį. Tam jums reiks paso arba ID (lietuviškas puikiausiai tinka, aptarnaujantis personalas kalba vokiškai, angliškai bei rusiškai) ir viskas neturėtų trukti ilgiau 5min. Reikės pamojuoti ranka palei veidą ir pasukioti dokumentą. Viskas lengvai ir aiškiai, ji pati rodo dokumentą ir kaip daryti. Kalbėti nereikia daug.

5. Kai pasitvirtinsite tapatybę, parsisiųskite Kontist programėlę į savo telefoną, o jei viską darėte programėlėje tai tiesiog pabaikite sąskaitos atidarymą. Būtinai pasirinkite apačioje esanti nemokama planą! Taip pat reikės pasirinkti iš esmės duomenis ką duoda pati programėlė - 30proc. mokesčius, kad mokate, esate ne pvm mokėtojas ir t.t. (principe tik next, continue ir tiek).

6. Už maždaug dviejų savaičių gausite 50€ bonusą į savo Kontist sąskaitą. Pinigus galite persivesti į bet kokią banko sąskaitą (aš persivedžiau sau į Monese) arba išleisti per jų virtualią kortelę. Kai sąskaitoje nebeliks pinigų, galite labai lengvai uždaryti ją nueidami į Settings - Personal Data - Close account.

Turėkite omenyje, kad pirmas 90 dienų nuo registracijos jums nereikia nurodyti jokios “Tax information ar panašių dalykų. Kontist gali jums atsiųsti emailą prašydami tai nurodyti, bet galite paprasčiausiai juos ignoruoti.

Kaina: 1,00 €
Peržiūrėta: 268 kartų
Kai Jūs skambinate ar rašote, nepamirškite paminėti, kad jūs radote šį skelbimą rinka.lt svetainėje
Kaina: 1,00 €
Pranešti apie skelbimą
Skambinti Rašyti SMS

Kiti vartotojo skelbimai

Monese 15 eurų dovana-0

Gauk 15 € pasveikinimo dovanėlę, kai atidarai „Monese“ sąskaitą ir atlieki pirmąją tranzakciją su „Monese“ kortele. Pasinaudok mano kodu: ARMIN507. Atsisiųsk „Monese“programėlę čia: https://monese.app...

Nenurodyta Kaunas Įkelta: 2019 10 21
IQOS nuolaidos kuponas-0

Jeigu norite užsidirbti ganėtinai lengvus 20 taškų, kurių vertė yra 20 eurų, kadangi 1 taškas - 1 euras, siūlau Jums: Pasinaudoti mano nuoroda ---> https://rekomenduok.iqos.lt/lt/LR768 ---> per kur...

Nenurodyta Kaunas Įkelta: 2019 10 21
CityBee nemokama kelionė-0

Norite nemokamai keliauti išsirinktu Citybee automobiliu? Atsisiuntę Citybee programėlę mob. telefonui ir panaudoję kodą LV5FN, galėsite važiuoti nemokamai iki 5€ !

Nenurodyta Kaunas Įkelta: 2019 10 21
Filtruoti Nuimti filtrus